Monika Sztorc

POLECAM! pełen profesjonalizm, Pani Bogna w trakcie projektowania myśli o rzeczach, które inwestorowi nawet nie przyjdą do głowy, dzięki którym użytkowanie domu jest przyjemnością. Pozwala uniknąć zbędnych kosztów, jest zawsze do dyspozycji inwestora łącznie z przyjazdem na budowę.

Marta i Adam Kwietniewscy

Dziękujemy Pani Bognie za przygotowanie wymarzonego projektu naszego nowego domu. Dzięki sprawnej komunikacji ewentualne poprawki w projekcie były na bieżąco uzupełniane a projekt zamknęliśmy w terminie. Szczególnie sobie cenimy to, że Pani Bogna chętnie nam doradzała, pomagała rozwiązać wątpliwości, proponowała ciekawe i oryginalne rozwiązania spełniające nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy z Panią Bogną […]

Andrzej Mróz

Właśnie skończyłem remont zgodny z projektem biuro projektowania wnętrz KULA design. Wspaniała współpraca, a efekt końcowy identyczny z zaakceptowanym projektem.

Monika Buda

Studio KULA jest bardzo dobre w tym co robi. Świetnie znają się na projektowaniu wnętrz. Na tamtych wakacjach zleciłam im zaprojektowanie wnętrza mojego mieszkania w Kielcach bo jego powierzchnia nie była zbyt duża i samodzielnie bym sobie nie poradziła. Oni zrobili wszystko tak jak powinno być i to bardzo szybko.

Agata Wrona

Pani Bogna z KULA studio w Kielcach to profesjonalistka. Pomogła mi zaaranżować wnętrze mojego mieszkania oraz biura. Widać, że dla niej architektura wnętrz nie jest straszna. Projektowanie przebiegło bardzo sprawnie, poprzedzone było dokładną rozmową z której wybrane zostały pomysły oraz dzięki której efekt końcowy odpowiadał moim oczekiwaniom. Raz jeszcze dzięki za pomoc. 🙂

Karolina Kaczmarek

studio KULA design to sprawna realizacja projektu wnętrza. Aranżacja wnętrz oraz proces wybierania dodatków był bardzo szybki i profesjonalny. Architekci wnętrz koordynowali także prace ekip. Jestem zachwycona wystrojem. Wnętrze jest nowoczesne, a jednocześnie przytulne.

Marcin Modest

Jeżeli szukacie projektanta, który najpierw słucha, a potem realizuje Wasze marzenia to szczerze polecam. Pełen profesjonalizm i już nie mogę doczekać się ponownej współpracy z Panią Bogną, przy projektowaniu wnętrza tym razem już nie mieszkania, a domu :).