Projektant, architekt wnętrz Kielce | OFERTA

Ta prezentacja dotyczy aranżacji wnętrz w Kielcach oraz w jego okolicach. Jak interesuje Cię usługa w innych miastach przejdź na dół strony.

Aranżacja wnętrz PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH:


– Mieszkania,

– Domy,

– Apartamenty,

– Domki letniskowe,

– Inne.


– Biura, Kancelarie adwokackie,

– Restauracje, Kawiarnie, Pub-y,

– Hotele, SPA,

– Domy i rezydencje weselne,

– Inne.

aranżacja wnętrz Kielce

Jak odbywa się projektowanie?


ETAP I

Inwentaryzacja

Głównym celem Studia jest projektowanie wnętrz dopasowanych do wyobrażeń Klienta. Dotyczy to zarówno estetyki jak i funkcjonalności.  W celu jak najdokładniejszego poznania Państwa wymagań, projektant wnętrz rozpoczyna współpracę od dyskusji na temat wykorzystania pomieszczeń, Państwa sposobu życia, ulubionych odcieni i materiałów, jak również preferowanego stylu. Zazwyczaj projektanci wnętrz pokazują gotowe przykłady, co pozwala na precyzyjne uzgodnienie wszystkich szczegółów. Kiedy jest taka możliwość to w czasie spotkania wykonywana jest inwentaryzacja, która pozwala na uzyskanie dokładnego obrazu aranżowanych pomieszczeń.


ETAP II

Rzut 2D

Projektanci wnętrz przygotowują propozycję układu funkcjonalnego pomieszczeń, tak żeby odpowiadał Państwa wyobrażeniom. To bardzo znaczący etap, gdyż na jego podstawie powstają ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, czyli główne zmiany budowlane. Jeśli tylko pozwala na to układ mieszkania, czy domu, architekt wnętrz proponuje parę aranżacji funkcjonalnych.


ETAP III

Wizualizacje 3D

Po zatwierdzeniu przez Państwa układu funkcjonalnego, następnym etapem jest koncepcja projektowa wnętrz. Jest ona prezentowana na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Architekt wnętrz wykonuje projekt nie tylko w związku z architekturą pomieszczenia, ale także meblami. Wykorzystując indywidualnie projektowane meble, przypisane do konkretnego pomieszczenia, wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter. Dodatkowo w przypadku małych przestrzeni, meble robione na wymiar poprawiają funkcjonalność mieszkania.


ETAP IV

Dokumentacja techniczna

Po zakończeniu koncepcji architekt przechodzi do projektu technicznego. Wszystkie szczegóły zostają dokładnie rozrysowane w programie CAD. Otrzymujecie Państwo kompletną dokumentację techniczną, na którą składają się:

– projekty instalacji wod-kan, elektrycznej,

– rozrys  budowlany ścian, sufitów, podłóg oraz zabudowy karton-gipsowej,

– rozrys stolarki meblowej (kuchnia, szafy i inne projektowane meble).

Po przygotowaniu dokumentacji technicznej dla wykonawców, następuje zestawienie materiałów zastosowanych w projekcie (parkiety/panele, płytki, tapety, farby, meble, dekoracje, itd.) Architekt wnętrz służy też pomocą przy zamawianiu wszystkich elementów.


ETAP V

Architekt wnętrz wykonuje nadzór autorski

Architekt wnętrz kontroluje w miejscu inwestycji zgodność postępu prac wykończeniowych ze stworzonym wcześniej projektem. Jest to etap dodatkowo płatny, a jego cena zależy od liczby wizyt na budowie. W ramach tego etapu możliwe są wspólne zakupy przedmiotów przygotowanych w zestawieniu materiałów (zamówienia internetowe są darmowe). Nadzór autorski architekta wnętrz jest przede wszystkim propozycją dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na kontrolowanie wykonawców, bądź nie wiedzą jak ocenić efekt końcowy pracy ekip remontowych.


Projektowanie Wnętrz

Wyświetl ofertę dla innych miast: Radom, Rzeszów, Sandomierz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Tarnów.