Projektant wnętrz, aranżacja Sandomierz | OFERTA

Ta propozycja dotyczy aranżacji wnętrz na terenie miasta Sandomierz oraz w jego okolicach. Jeśli interesuje Cię usługa w innych miastach przejdź na dół strony.

Aranżacja wnętrz PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH:


– Mieszkania,

– Domy,

– Apartamenty,

– Domki letniskowe,

– Inne.


– Biura, Kancelarie adwokackie,

– Restauracje, Kawiarnie, Pub-y,

– Hotele, SPA,

– Domy i rezydencje weselne,

– Inne.

przykładowe projektowanie wnętrz

W jaki sposób odbywa się aranżacja wnętrz?


nasz architekt wnętrz
ETAP I

Inwentaryzacja

Nadrzędnym celem Studia jest aranżacja wnętrz pasująca do wyobrażeń Klienta. Tyczy się to zarówno estetyki jak i funkcjonalności.  W celu jak najlepszego poznania Państwa wymagań, projektant wnętrz zaczyna współpracę od debaty na temat wykorzystania pomieszczeń, Państwa stylu życia, ulubionych barw i materiałów, jak też preferowanego stylu. Najczęściej architekt wnętrz pokazuje gotowe przykłady, co ułatwia ścisłe uzgodnienie wszystkich szczegółów. Kiedy występuje taka możliwość to podczas spotkania wykonywana jest inwentaryzacja, która pozwala na uzyskanie pełnego obrazu aranżowanych pomieszczeń.


ETAP II

Rzut 2D

Projektant wnętrz przygotowuje propozycję układu funkcjonalnego pomieszczeń, tak aby odpowiadał Państwa wyobrażeniom. To bardzo ważny etap, ponieważ na jego podstawie tworzone są ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, czyli główne zmiany budowlane. Jeśli tylko pozwala na to układ mieszkania, czy domu, architekt wnętrz proponuje kilka aranżacji funkcjonalnych.

przykładowa aranżacja wnętrz

nowoczesne projektowanie wnętrz
ETAP III

Wizualizacje 3D

Po akceptacji przez Państwa układu funkcjonalnego, dalszym etapem jest koncepcja projektowa wnętrz. Jest ona pokazywana na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Projektant wnętrz tworzy nie tylko architekturę pomieszczenia, ale również meble. Wykorzystując indywidualnie robione meble, dedykowane do konkretnego pomieszczenia, wnętrze zyskuje oryginalny charakter. Dodatkowo w przypadku małych przestrzeni, meble składane na wymiar poprawiają funkcjonalność mieszkania.


ETAP IV

Dokumentacja techniczna

Po skończeniu koncepcji architekt wnętrz przechodzi do projektu technicznego. Wszystkie szczegóły zostają starannie rozrysowane w programie CAD. Otrzymujecie Państwo całą dokumentację techniczną, na którą składają się:

– projekty instalacji wod-kan, elektrycznej,

– rozrys  budowlany ścian, sufitów, podłóg oraz zabudowy karton-gipsowej,

– rozrys stolarki meblowej (kuchnia, szafy i inne projektowane meble).

Po stworzeniu dokumentacji technicznej dla wykonawców, następuje zestawienie materiałów użytych w projekcie (parkiety/panele, płytki, farby, tapety, dekoracje, meble, itd.) Projektant wnętrz służy też pomocą przy zamawianiu wszystkich elementów.

projekt wnętrz w mieszkaniu


projektowanie wnętrz w domu mieszkalnym
ETAP V

Nadzór autorski architekta wnętrz

Architekt wnętrz sprawdza w miejscu inwestycji zgodność postępu prac wykończeniowych z przygotowywanym wcześniej projektem. Jest to etap dodatkowo płatny, a jego koszt zależy od liczby wizyt na budowie. W ramach tego etapu możliwe są wspólne zakupy produktów przygotowanych w zestawieniu materiałów (zamówienia internetowe są darmowe). Nadzór autorski architekta wnętrz jest zwłaszcza propozycją dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na kontrolowanie wykonawców, bądź nie wiedzą jak ocenić efekt końcowy pracy ekip remontowych.


Sandomierz

Zlecenie realizujemy na terenie miasta Sandomierz i w jego okolicach.

Wyświetl ofertę dla innych miast: Sandomierz, Stalowa Wola, Kielce, Radom, architekt wnętrz RzeszówTarnobrzeg, Tarnów.