Projektant wnętrz, aranżacja Tarnobrzeg | OFERTA

Niniejsza oferta dotyczy aranżacji wnętrz na terenie miasta Tarnobrzeg, jak również w jego okolicach. Jeśli interesuje Cię usługa w innych miastach przejdź na dół strony.

Aranżacja wnętrz PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH:


– Mieszkania,

– Domy,

– Apartamenty,

– Domki letniskowe,

– Inne.


– Biura, Kancelarie adwokackie,

– Restauracje, Kawiarnie, Pub-y,

– Hotele, SPA,

– Domy i rezydencje weselne,

– Inne.

etap 1 aranżacja wnętrz

Jak odbywa się aranżacja wnętrz?


przykładowa aranżacja wnętrz
ETAP I

Inwentaryzacja

Najważniejszym celem Studia jest aranżacja wnętrz dopasowana do wizji Klienta. Odnosi się to zarówno do estetyki jak i funkcjonalności.  W celu jak najdokładniejszego poznania Państwa wymagań, projektant wnętrz rozpoczyna współpracę od dyskusji na temat wykorzystania pomieszczeń, Państwa sposobu życia, ulubionych odcieni i materiałów, jak również preferowanego stylu. Przeważnie architekt wnętrz pokazuje gotowe przykłady, co pozwala na ścisłe uzgodnienie wszystkich szczegółów. Kiedy jest taka możliwość to w czasie spotkania wykonywana jest inwentaryzacja, która pozwala na uzyskanie dokładnego obrazu aranżowanych pomieszczeń.


ETAP II

Rzut 2D

Projektant wnętrz przygotowuje propozycję układu funkcjonalnego pomieszczeń, tak by odpowiadał Państwa wyobrażeniom. To bardzo istotny etap, ponieważ na jego podstawie powstają ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, czyli główne zmiany budowlane. Jeśli tylko pozwala na to układ mieszkania, czy domu, architekt wnętrz proponuje kilka aranżacji funkcjonalnych.

projekt stworzony przez projektant wnętrz

przebieg - projektowanie wnętrz
ETAP III

Wizualizacje 3D

Po zaakceptowaniu przez Państwa układu funkcjonalnego, dalszym etapem jest koncepcja projektowa wnętrz. Jest ona prezentowana na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Projektant wnętrz planuje nie tylko architekturę pomieszczenia, ale też meble. Wykorzystując indywidualnie tworzone meble, przypisane do konkretnego pomieszczenia, wnętrze zyskuje nietuzinkowy charakter. Ponadto w przypadku małych przestrzeni, meble robione na wymiar poprawiają funkcjonalność mieszkania.


ETAP IV

Dokumentacja techniczna

Po ukończeniu koncepcji architekt wnętrz przechodzi do projektu technicznego. Wszystkie szczegóły zostają starannie rozrysowane w programie CAD. Otrzymujecie Państwo kompletną dokumentację techniczną, na którą składają się:

– projekty instalacji wod-kan, elektrycznej,

– rozrys  budowlany ścian, sufitów, podłóg oraz zabudowy karton-gipsowej,

– rozrys stolarki meblowej (kuchnia, szafy i inne projektowane meble).

Po stworzeniu dokumentacji technicznej dla wykonawców, następuje zestawienie materiałów wykorzystanych w projekcie (dekoracje, farby, meble, parkiety/panele, płytki, tapety, itd.) Projektant wnętrz służy również pomocą przy zamawianiu wszystkich elementów.

aranżacja


przykład wnętrz
ETAP V

Nadzór autorski architekta wnętrz

Architekt wnętrz bada w miejscu inwestycji zgodność postępu prac wykończeniowych ze stworzonym wcześniej projektem. Jest to etap dodatkowo płatny, a jego wycena zależy od liczby wizyt na budowie. W ramach tego etapu możliwe są wspólne zakupy przedmiotów przygotowanych w zestawieniu materiałów (zamówienia internetowe są darmowe). Nadzór autorski architekta wnętrz jest zwłaszcza propozycją dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na nadzorowanie wykonawców, bądź nie wiedzą jak ocenić efekt końcowy pracy ekip remontowych.


Tarnobrzeg

Zlecenie realizujemy na terenie miasta Tarnobrzeg i w jego okolicach.

Zobacz ofertę dla innych miast: TarnobrzegKielce, Stalowa Wola, Radom, aranżacja wnętrz Rzeszów, Sandomierz, Tarnów.