Projektant wnętrz, aranżacja Rzeszów | OFERTA

Oferta dotyczy aranżacji wnętrz na terenie miasta Rzeszów i w jego okolicach. Jeśli interesuje Cię usługa w innych miastach przejdź na dół strony.

Aranżacja wnętrz PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH:


– Mieszkania,

– Domy,

– Apartamenty,

– Domki letniskowe,

– Inne.


– Biura, Kancelarie adwokackie,

– Restauracje, Kawiarnie, Pub-y,

– Hotele, SPA,

– Domy i rezydencje weselne,

– Inne.

wnętrza rzeszów

Jak wygląda aranżacja wnętrz?


ETAP I

Inwentaryzacja

Głównym celem Studia jest aranżacja wnętrz dopasowana do wizji i oczekiwań Klienta. Dotyczy to zarówno estetyki jak i funkcjonalności.  W celu jak najlepszego poznania Państwa wymagań, projektant wnętrz rozpoczyna współpracę od rozmowy na temat wykorzystania pomieszczeń, Państwa trybu życia, ulubionych kolorów i materiałów, a także preferowanego stylu. Przeważnie architekt wnętrz przedstawia gotowe przykłady, co pozwala na precyzyjne uzgodnienie wszystkich szczegółów. Jeżeli jest taka możliwość to w trakcie spotkania wykonywana jest inwentaryzacja, która pozwala na uzyskanie pełnego i dokładnego obrazu aranżowanych pomieszczeń.


ETAP II

Rzut 2D

Projektant wnętrz przygotowuje propozycję układu funkcjonalnego pomieszczeń, tak by odpowiadał Państwa życzeniom. To bardzo ważny etap, bo na jego podstawie powstają ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, czyli główne zmiany budowlane. Jak tylko pozwala na to układ mieszkania, czy domu, architekt wnętrz proponuje parę aranżacji funkcjonalnych.


ETAP III

Wizualizacje 3D

Po zatwierdzeniu przez Państwa układu funkcjonalnego, kolejnym etapem jest koncepcja projektowa wnętrz. Jest ona przedstawiana na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Projektant wnętrz planuje nie tylko architekturę pomieszczenia, ale także meble. Wykorzystując indywidualnie tworzone meble, dedykowane do konkretnego pomieszczenia, wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter. Dodatkowo w przypadku małych przestrzeni, meble wykonane na wymiar poprawiają funkcjonalność mieszkania.


ETAP IV

Dokumentacja techniczna

Po ukończeniu koncepcji architekt wnętrz przechodzi do projektu technicznego. Wszystkie elementy zostają precyzyjnie rozrysowane w programie CAD. Otrzymujecie Państwo pełną dokumentację techniczną, na którą składają się:

– projekty instalacji wod-kan, elektrycznej,

– rozrys  budowlany ścian, sufitów, podłóg oraz zabudowy karton-gipsowej,

– rozrys stolarki meblowej (kuchnia, szafy i inne projektowane meble).

Po przygotowaniu dokumentacji technicznej dla wykonawców, następuje zestawienie materiałów użytych w projekcie (płytki, parkiety/panele, farby, tapety, meble, dekoracje, itd.) Projektant wnętrz służy również pomocą przy zamawianiu wszystkich elementów.


ETAP V

Nadzór autorski architekta wnętrz

Architekt wnętrz kontroluje w miejscu inwestycji zgodność postępu prac wykończeniowych z przygotowywanym wcześniej projektem. Jest to etap dodatkowo płatny, a jego koszt zależy od liczby wizyt na budowie. W ramach tego etapu możliwe są wspólne zakupy produktów przygotowanych w zestawieniu materiałów (zamówienia zdalne są darmowe). Nadzór autorski architekta wnętrz jest głównie propozycją dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na kontrolowanie wykonawców, bądź nie wiedzą jak ocenić efekt końcowy pracy ekip remontowych.


Zobacz ofertę dla innych miast: Kielce, Stalowa Wola, Radom, Sandomierz, Tarnobrzeg, Tarnów.