Projektant wnętrz, aranżacja Stalowa Wola | OFERTA

Poniższa propozycja dotyczy aranżacji wnętrz na terenie miasta Stalowa Wola, jak również w jego okolicach. Jeżeli interesuje Cię usługa w innych miastach przejdź na dół strony.

Aranżacja wnętrz PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH:


– Mieszkania,

– Domy,

– Apartamenty,

– Domki letniskowe,

– Inne.


– Biura, Kancelarie adwokackie,

– Restauracje, Kawiarnie, Pub-y,

– Hotele, SPA,

– Domy i rezydencje weselne,

– Inne.

szkice Stalowa Wola

W jaki sposób przebiega aranżacja wnętrz?


Miarka
ETAP I

Inwentaryzacja

Głównym celem Studia jest aranżacja wnętrz pasująca do wizji Klienta. Odnosi się to zarówno do estetyki jak i funkcjonalności.  W celu jak najlepszego poznania Państwa wymagań, projektant wnętrz zaczyna współpracę od dyskusji na temat wykorzystania pomieszczeń, Państwa stylu życia, ulubionych odcieni i materiałów, a także preferowanego stylu. Zazwyczaj architekt wnętrz prezentuje gotowe przykłady, co umożliwia dokładne uzgodnienie wszystkich szczegółów. Jeżeli jest taka możliwość to podczas spotkania wykonywana jest inwentaryzacja, która pozwala na uzyskanie dokładnego obrazu aranżowanych pomieszczeń.


ETAP II

Rzut 2D

Projektant wnętrz przygotowuje propozycję układu funkcjonalnego pomieszczeń, tak by odpowiadał Państwa oczekiwaniom. To bardzo znaczący etap, ponieważ na jego podstawie tworzy się ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, czyli główne zmiany budowlane. Jak tylko pozwala na to układ mieszkania, czy domu, architekt wnętrz proponuje parę aranżacji funkcjonalnych.

grafika

przykładowa aranżacja
ETAP III

Wizualizacje 3D

Po zatwierdzeniu przez Państwa układu funkcjonalnego, dalszym etapem jest koncepcja projektowa wnętrz. Jest ona prezentowana na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Projektant wnętrz tworzy nie tylko architekturę pomieszczenia, ale też meble. Wykorzystując indywidualnie robione meble, przeznaczone do konkretnego pomieszczenia, wnętrze zyskuje oryginalny charakter. Poza tym w przypadku małych przestrzeni, meble składane na wymiar poprawiają funkcjonalność mieszkania.


ETAP IV

Dokumentacja techniczna

Po skończeniu koncepcji architekt wnętrz przechodzi do projektu technicznego. Wszystkie części zostają precyzyjnie rozrysowane w programie CAD. Otrzymujecie Państwo pełną dokumentację techniczną, na którą składają się:

– projekty instalacji wod-kan, elektrycznej,

– rozrys  budowlany ścian, sufitów, podłóg oraz zabudowy karton-gipsowej,

– rozrys stolarki meblowej (kuchnia, szafy i inne projektowane meble).

Po stworzeniu dokumentacji technicznej dla wykonawców, następuje zestawienie materiałów użytych w projekcie (farby, tapety, płytki, parkiety/panele, meble, dekoracje, itd.) Projektant wnętrz służy też pomocą przy zamawianiu wszystkich elementów.

zdjęcie Stalowa


ETAP V

Nadzór autorski architekta wnętrz

Architekt wnętrz sprawdza w miejscu inwestycji zgodność postępu prac wykończeniowych z przekazanym wcześniej projektem. Jest to etap dodatkowo płatny, a jego cena zależy od liczby wizyt na budowie. W ramach tego etapu możliwe są wspólne zakupy przedmiotów przygotowanych w zestawieniu materiałów (zamówienia zdalne są darmowe). Nadzór autorski architekta wnętrz jest przede wszystkim propozycją dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na sprawdzanie wykonawców, bądź nie wiedzą jak ocenić efekt końcowy pracy ekip remontowych.


Stalowa Wola

Zlecenie realizujemy na terenie miasta Stalowa Wola i w jego okolicach.

Wyświetl ofertę dla innych miast: Kielce, Radom, Rzeszów, Sandomierz, Tarnobrzeg, Tarnów.