O NAS

Przestrzeń, w której mieszkamy i pracujemy, ma wielki wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia. To my ją tworzymy, ale jednocześnie ona tworzy nas. Oddziałuje poprzez kolory, kształty, surowce, wzory, światło, układ elementów i form. Odpręża lub pobudza do działania. Przynosi poczucie bezpieczeństwa albo wprowadza chaos. Wyzwala radość i dobrą energię albo przytłacza.

Biuro projektowania wnętrz doradza klientom, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń – tak, aby odpowiadała w pełni ich oczekiwaniom, a zarazem zyskiwała niepowtarzalny rys. Architekci wnętrz tworząc projekty czerpią z rzetelnej wiedzy architektonicznej, doświadczeń, znajomości stylów wnętrzarskich, dopuszczając jednocześnie do głosu nasze zamiłowanie do artystycznego detalu i wyczucie walorów przestrzennych.

Biuro projektowania wnętrz studio KULA design powstało z fascynacji możliwościami, jakie daje kształtowanie przestrzeni. Zmieniając wnętrza, zmieniamy zarazem życie ludzi, którzy w nich przebywają. Dlatego tak ważne jest łączenie estetyki z funkcjonalnością, modnych trendów z indywidualnym gustem i potrzebami Klientów, sprawdzonych rozwiązań z oryginalnością.

Pozdrawiamy,

Architekci wnętrz w studio KULA design