Projektant wnętrz, aranżacja Radom | OFERTA

Ta prezentacja dotyczy aranżacji wnętrz na terenie miasta Kielce oraz w jego okolicach. Jak interesuje Cię usługa w innych miastach przejdź na dół strony.

Aranżacja wnętrz PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH:


– Mieszkania,

– Domy,

– Apartamenty,

– Domki letniskowe,

– Inne.


– Biura, Kancelarie adwokackie,

– Restauracje, Kawiarnie, Pub-y,

– Hotele, SPA,

– Domy i rezydencje weselne,

– Inne.

Jak odbywa się aranżacja wnętrz?


ETAP I

Inwentaryzacja

Najważniejszym celem Studia jest aranżacja wnętrz dostosowana do oczekiwań Klienta. Dotyczy to zarówno estetyki jak i funkcjonalności.  W celu jak najdokładniejszego poznania Państwa wymagań, projektant wnętrz zaczyna współpracę od debaty na temat wykorzystania pomieszczeń, Państwa trybu życia, ulubionych barw i materiałów, jak też preferowanego stylu. Najczęściej architekt wnętrz prezentuje gotowe przykłady, co ułatwia precyzyjne uzgodnienie wszystkich szczegółów. Jeżeli występuje taka możliwość to w trakcie spotkania wykonywana jest inwentaryzacja, która pozwala na uzyskanie pełnego obrazu aranżowanych pomieszczeń.


ETAP II

Rzut 2D

Projektant wnętrz przygotowuje propozycję układu funkcjonalnego pomieszczeń, tak żeby odpowiadał Państwa oczekiwaniom. To bardzo znaczący etap, gdyż na jego podstawie tworzone są ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, czyli główne zmiany budowlane. Kiedy tylko pozwala na to układ mieszkania, czy domu, architekt wnętrz proponuje kilka aranżacji funkcjonalnych.


ETAP III

Wizualizacje 3D

Po akceptacji przez Państwa układu funkcjonalnego, następnym etapem jest koncepcja projektowa wnętrz. Jest ona pokazywana na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Projektant wnętrz wymyśla nie tylko architekturę pomieszczenia, ale też meble. Wykorzystując indywidualnie projektowane meble, przeznaczone do konkretnego pomieszczenia, wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter. Poza tym w przypadku małych przestrzeni, meble składane na wymiar poprawiają funkcjonalność mieszkania.


ETAP IV

Dokumentacja techniczna

Po ukończeniu koncepcji architekt wnętrz przechodzi do projektu technicznego. Wszystkie szczegóły zostają starannie rozrysowane w programie CAD. Otrzymujecie Państwo kompletną dokumentację techniczną, na którą składają się:

– projekty instalacji wod-kan, elektrycznej,

– rozrys  budowlany ścian, sufitów, podłóg oraz zabudowy karton-gipsowej,

– rozrys stolarki meblowej (kuchnia, szafy i inne projektowane meble).

Po skompletowaniu dokumentacji technicznej dla wykonawców, następuje zestawienie materiałów zastosowanych w projekcie (parkiety/panele, płytki, tapety, farby, meble, dekoracje, itd.) Projektant wnętrz służy także pomocą przy zamawianiu wszystkich elementów.


ETAP V

Nadzór autorski architekta wnętrz

Architekt wnętrz sprawdza w miejscu inwestycji zgodność postępu prac wykończeniowych z przygotowywanym wcześniej projektem. Jest to etap dodatkowo płatny, a jego cena zależy od liczby wizyt na budowie. W ramach tego etapu możliwe są wspólne zakupy elementów przygotowanych w zestawieniu materiałów (zamówienia zdalne są darmowe). Nadzór autorski architekta wnętrz jest zwłaszcza propozycją dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na sprawdzanie wykonawców, bądź nie wiedzą jak ocenić efekt końcowy pracy ekip remontowych.


Radom

Zlecenie realizujemy na terenie miasta Radom i w jego okolicach.

Sprawdź ofertę dla innych miast: RadomKielce, Rzeszów, Sandomierz, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Tarnów.