Projektant wnętrz, aranżacja Tarnów | OFERTA

Ta oferta dotyczy aranżacji wnętrz na terenie miasta Tarnów oraz w jego okolicach. Jak interesuje Cię usługa w innych miastach przejdź na dół strony.

Aranżacja wnętrz PRYWATNYCH I PUBLICZNYCH:


– Mieszkania,

– Domy,

– Apartamenty,

– Domki letniskowe,

– Inne.


– Biura, Kancelarie adwokackie,

– Restauracje, Kawiarnie, Pub-y,

– Hotele, SPA,

– Domy i rezydencje weselne,

– Inne.

Jak wygląda aranżacja wnętrz?


ETAP I

Inwentaryzacja

Głównym celem Studia jest aranżacja wnętrz pasująca do wyobrażeń Klienta. Tyczy się to zarówno estetyki jak i funkcjonalności.  W celu jak najdokładniejszego poznania Państwa wymagań, projektant wnętrz zaczyna współpracę od dyskusji na temat wykorzystania pomieszczeń, Państwa stylu życia, ulubionych kolorów i materiałów, jak również preferowanego stylu. Zazwyczaj architekt wnętrz przedstawia gotowe przykłady, co ułatwia precyzyjne uzgodnienie wszystkich szczegółów. Jeżeli jest taka możliwość to podczas spotkania wykonywana jest inwentaryzacja, która pozwala na uzyskanie dokładnego obrazu aranżowanych pomieszczeń.


ETAP II

Rzut 2D

Projektant wnętrz nakreśla propozycję układu funkcjonalnego pomieszczeń, tak żeby odpowiadał Państwa życzeniom. To bardzo ważny etap, gdyż na jego podstawie powstają ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, czyli główne zmiany budowlane. Jak tylko pozwala na to układ mieszkania, czy domu, architekt wnętrz proponuje kilka aranżacji funkcjonalnych.


ETAP III

Wizualizacje 3D

Po akceptacji przez Państwa układu funkcjonalnego, dalszym etapem jest koncepcja projektowa wnętrz. Jest ona przedstawiana na fotorealistycznych wizualizacjach 3D. Projektant wnętrz planuje nie tylko architekturę pomieszczenia, ale także meble. Wykorzystując indywidualnie robione meble, przeznaczone do konkretnego pomieszczenia, wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter. Dodatkowo w przypadku małych przestrzeni, meble robione na wymiar poprawiają funkcjonalność mieszkania.


ETAP IV

Dokumentacja techniczna

Po ukończeniu koncepcji architekt wnętrz przechodzi do projektu technicznego. Wszystkie części zostają starannie rozrysowane w programie CAD. Otrzymujecie Państwo pełną dokumentację techniczną, na którą składają się:

– projekty instalacji wod-kan, elektrycznej,

– rozrys  budowlany ścian, sufitów, podłóg oraz zabudowy karton-gipsowej,

– rozrys stolarki meblowej (kuchnia, szafy i inne projektowane meble).

Po skompletowaniu dokumentacji technicznej dla wykonawców, następuje zestawienie materiałów użytych w projekcie (tapety, farby, płytki, parkiety/panele, meble, dekoracje, itd.) Projektant wnętrz służy też pomocą przy zamawianiu wszystkich elementów.


ETAP V

Nadzór autorski architekta wnętrz

Architekt wnętrz sprawdza w miejscu inwestycji zgodność postępu prac wykończeniowych z przekazanym wcześniej projektem. Jest to etap dodatkowo płatny, a jego koszt zależy od liczby wizyt na budowie. W ramach tego etapu możliwe są wspólne zakupy elementów przygotowanych w zestawieniu materiałów (zamówienia internetowe są darmowe). Nadzór autorski architekta wnętrz jest zwłaszcza propozycją dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu na nadzorowanie wykonawców, bądź nie wiedzą jak ocenić efekt końcowy pracy ekip remontowych.


Tarnów

Zlecenie realizujemy na terenie miasta Tarnów i w jego okolicach.

Zobacz ofertę dla innych miast: Tarnów, Kielce, Stalowa Wola, Radom, Rzeszów, Sandomierz, Tarnobrzeg.