mieszkania - metamorfoza

Metamorfoza mieszkania – Tarnobrzeg

Posted on Posted in Metamorfozy

Nowoczesne mieszkanie – METAMORFOZA

Dzisiaj dla Państwa starszy projekt, ale na pewno wart zobaczenia. Metamorfoza mieszkania w bloku z wielkiej płyty w Tarnobrzegu pokazuje, że z każdego wnętrza można osiągnąć coś wspaniałego. Budynek oraz wnętrze mieszkania to klasyczny relikt PRL-u: boazeria, olbrzymie meblościanki, malutka niefunkcjonalna kuchnia oddzielona od salonu ścianą, przedpokój cały w pawlaczach i to wszystko upchnięte na 60 m2, jednym słowem katastrofa. Nowi właściciele zakupili tę nieruchomość z myślą przeprowadzenia generalnego remontu i uznali, że sami sobie z tym nie poradzą i potrzebują pomocy. Małym problemem tego projektu był ograniczony budżet, jednak finalnie myślę, że tego nie widać. Ograniczyliśmy koszty rzeczy na których można zaoszczędzić, aby móc zainwestować w to co naprawdę ważne.

Jak zobaczycie Państwo na zdjęciach prace projektowo-remontowe zaczęliśmy od wyburzeń „krzywościanów” oraz przebudowy instalacji: wod-kan, elektrycznej oraz gazowej. Dzięki temu odzyskaliśmy funkcjonalność wnętrz oraz dużą przestrzeń salonu z kuchnią na której tak bardzo zależało właścicielom. Priorytetem tego projektu była również łatwość utrzymania czystości we wnętrzu ze względu na pięknego długowłosego psa inwestorów. Finalnie otrzymaliśmy salon z jadalnią otwarty na kuchnię oraz dwie sypialnie, łazienką z osobnym WC oraz spory przedpokój z dużą ilością zabudowanych szaf. To wszystko na 60 m2 🙂

Sam projekt mieszkania jest utrzymany w nowoczesnej konwencji wystroju wnętrz. Z uwzględnieniem minimalizmu oraz funkcjonalności zaproponowanych rozwiązań. Z pamięciom o psiaku:) Właściciele prosili o uwzględnienie „koloru” we wnętrzach. Gdyż obecny trend na wszechobecną szarość i monochrom ich przytłacza i nie chcą  żyć w takim wnętrzu. Finalnie wszystkie ich potrzeby zostały zaspokojone i uwzględnione w projekcie.

Wystarczy tego pisania czas na zdjęcia 🙂 Cały projekt jest również dostępny tutaj.

 

PRZED


PO


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *